WARZYWA - KAPUSTA BIAŁA
Jesteśmy  rodzinną od wielu lat zajmująca się uprawą ogrodniczą warzyw, dla potrzeb bezpośrednich dostaw naszych produktów do dużych odbiorców  w 2012 roku powstała firma AK Mierzwa Sp. z o.o..

Posiadamy duże doświadczenie zarówno w produkcji warzyw jak i w konfekcjonowaniu i dostarczeniu dla dużego odbiorcy  odpowiednio przygotowanych do sprzedaży warzyw i owoców.Dodatkowo zrzeszamy wokół siebie gospodarstwa rolne z terenu Małopolski (łącznie 250 ha upraw warzyw) . Zostały one starannie dobrane, zapewniając tym samym, że nasi klienci otrzymują  warzywa  o najwyższej jakości dostępnej na rynku. W tym roku rozpoczęliśmy produkcję pomidora w nowo-wybudowanej szklarni o powierzchni 5 ha. Zapewni nam to w pełni kontrolowaną produkcję od kwietnia do listopada. 

W naszej szklarni, podczas całego sezonu uprawowego stosujemy tylko ochronę biologiczną, którą zapewnia holenderska firma Biobest.

W sezonie 2018 całość uprawy stanowi pomidor malinowy Tomimaru Muchoo.

Dostosowując się do potrzeb naszego klienta w kolejnych sezonach możemy uprawiać inne odmiany zgodnie z zaleceniami odbiorcy (pomidor chery, gałązka czy też luz).Wiemy, iż aby osiągnąć sukces nie możemy zatrzymać się w naszym rozwoju i dlatego już w 2019 roku powstanie kolejne 5 ha szklarni a do 2020 łącznie będziemy posiadać 15 ha upraw szklarniowych. Stosujemy tylko ochronę biologiczną BiobestZbiory w tegorocznym sezonie rozpoczynamy od 23.04.2018Polityka Jakości:

Dla zachowania najwyższej jakości oraz świeżości warzyw i owoców wybudowaliśmy nowoczesną halę chłodniczą o powierzchni 2500m2.  Zapewniamy Państwa, iż w naszym magazynie wszystkie dostarczone owoce i warzywa poddawane są rygorystycznej kontroli jakości.Nasze warzywa i owoce na każdym etapie - od produkcji, do momentu dostarczenia do naszego klienta - są pod stałą kontrolą, co potwierdzają uzyskane certyfikaty GlobalGAP, HACCP i IFS Logistic.Transport i LogistykaTransport towarów odbywa się wyłącznie naszą własną flotą pojazdów.

Dysponujemy 30 zestawami nowoczesnych i niezawodnych ciągników siodłowych Scania  wraz z naczepami chłodniczymi SCHMITZ .Asortyment:CAŁOROCZNY :

Pomidor

Kapusta biała i czerwona

Kapusta włoska i pekińska 

Seler

Pietruszka i pasternak

Marchew

Buraczek

Cebula żółta i czerwona

Por

SEZONOWY

Sałata masłowa i lodowa

Kalarepka

Kalafior,

Brokuł,

Kukurydza cukrowa,

Papryka (czerwona, zielona, żółta)

Dyniowate: cukinia, kabaczek, dynia hokkaido i muscat

Włoszczyzna, koperek, natka pietruszki
Oferta firmy AK MIERZWA    jest rozsyłana co 14 dni do 1439 abonentów w kraju i zagranicą, którzy zaabonowali kategorię:
OWOCE WARZYWA I PRZETWORY
AK MIERZWAFirma rodzinna, powstała dla potrzeb rynku świeżych warzyw i owoców. Codziennie z dużym zaangażowaniem pracujemy, aby dostarczać naturalne, zdrowe i smaczne warzywa i owoce. Nasza działalno

wersje językowe:

Tel   501 274 724

Tel. kom. 501 274 724, 726 275 503,Napisz do nas

W naszej ofercie znajduja sie rownież:
      - WARZYWA - BROKUŁY
      - WARZYWA - CEBULA
      - WARZYWA - DYNIA
      - WARZYWA - KALAFIOR
      - WARZYWA - KALAREPA
      - WARZYWA - KAPUSTA
      - WARZYWA - KAPUSTA BIAŁA
      - WARZYWA - KAPUSTA BIAŁA MŁODA
      - WARZYWA - KAPUSTA CZERWONA
      - WARZYWA - KAPUSTA PEKIŃSKA
      - WARZYWA - KAPUSTA WŁOSKA
      - WARZYWA - PAPRYKA
      - WARZYWA - PAPRYKA BIAŁA
      - WARZYWA - PAPRYKA CZERWONA
      - WARZYWA - PAPRYKA SŁODKA
      - WARZYWA - PAPRYKA ZIELONA
      - WARZYWA - PAPRYKA ŻÓŁTA
      - WARZYWA - POMIDORY
      - WARZYWA - POR

OWOCE

SPRZEDAM OWOCE

http://www.cyberbiznes.pl/ | http://www.cyberbiznes.net/ | http://www.cyberbiznes.com/ | http://www.cyberbiznes.ru/ | http://www.cyberbiznes.de/ | Regulamin | Polityka prywatności | Sprzedaj dlugi | Kontakt |
www.kauf-angebote.com | www.offers-purchase.com | http://предложения-покупки.рф/ |
Serwis jest częścią grupy www.cyberbiznes.pl